Co by Vám v šatníku nemělo chybět!
Jako jedna z věcí by měly být tzv. malé černé, tedy černé šaty, které Vám nesahají ke kotníkům ale o něco výše. Ty jsou totiž velice variabilní a dají se vzít téměř kamkoli a na jakoukoli událost. Můžete je vzít na pohovor, na rande, na schůzku s kamarády, nebo na pracovní pohovor. Jde jenom o to, jak sladíte doplňky. Tyto univerzální šaty nás vedou k černým nebo k tělovým lodičkám. Nutně nemusí být na vysokém podpatku, na kterých si budete připadat jako na štaflích, ale naopak by Vám měly být pohodlné, abyste je mohli nosit všude.
Žena v černém saku
Další oděv, který se řadí mezi společenské je černé sako, bude s Vám určitě hodit nejen na pohovory, ale také do práce. Nenechte se však zmást, sako může být velice ležérní kousek oděvu, určitě ho vyzkoušejte v létě nebo na jaře k letním šatům.
Jednoznačně by Vám neměla chybět kvalitní kabelka, dokáže pozvednout cely váš look na jinou úroveň. U kabelky se nebojte za investovat, protože pokud se o ní budete dobře starat může Vám vydržet roky.
Jistě si velice oblíbíte bílé nebo černé oversize triko. Možná to může znít nudně, ale může být velice pohodlné a jistě ho oceníte, když se nebudete cítit zrovna nejlépe. Tričko bude dobře vypadat se sakem a k bílým keckám, ty by také neměli chybět ve vašem botníku. Budou se hodit ke všemu a pokud najdete tu správnou velikost a tvar budete je moci nosit na všechny pochůzky a výlety.
Žena s džíny a bílými boty
Samozřejmě k tomu všemu se velice hodí modré džíny. Je k tomu potřeba něco dodávat? Myslím si, že si již nikdo nedovede představit vlastní šatník bez džínů. Každopádně by bylo dobré si sehnat ty, které Vám nejlépe padnou. Nesmí Vám padat ani se zařezávat. Pozor na džíny s lycrou, je lepší vybrat si o číslo menší, jelikož se vytáhnou a nezapomínejte je také svlékat vždy když přijdete domů, aby se Vám na nich nevytahala kolena.
Možná zní tyto rady příliš nudně, ale schválně se do svého šatníku podívejte a zjistěte co Vám z těchto kousků chybí, možná budete překvapeni. Všechny tyto oděvy se dají mezi sebou velice dobře kombinovat a Vy tak budete vědět, že nešlápnete vedle. Samozřejmě je můžete oživit doplňky dle vlastního vkusu.
 

Podobné příspěvky