S kamerou na dovolenou
Každý si chce okamžiky zachytit na fotografie či videa, se kterými bude vzpomínat na to kouzelné léto. Avšak pokud cestujete k moři či na hory, není úplně postačující Váš telefon. Ve většině případů nemá tak kvalitní fotografie a můžete riskovat odcizení. Pokud nemáte vodotěsný telefon, co zvládne hodiny koupání a potápění v moři, či perfektní kryt, který k telefonu nepropustí ani kapku, budete ho muset nechat v tašce na pláži vedle vaší osušky. Přeplněné pláže plné i podvodníků a různých cizinců vám nedá chvíli klidu, že zůstanete raději ležet u tašky.
dívka s kamerou na silnici
Nejlepší investicí pro vášnivé sportovce a cestovatele jsou outdoorové kamery. Můžete je sehnat od pár korun po výše několika tisíc. Při výběru buďte velmi obezřetní, aby Vám vyhovovala sama kamera, a nejen její cena. Tyto kamery bývají velmi odolné, mývají v základním vybavením vodotěsné kryty až do několika metrů v potápění. Jsou hlavně prakticky malé a lehké. Lepší kamery nabízí komplet i se selfie tyčí, či držákem, který si třeba přilepíte na helmu k motorce. Proto jsou proto vhodné i pro náročnější sporty jako v motocrossu, cyklo maratony či při surfování. Dají se ovládat hlasem nebo dálkovým ovladačem. Samozřejmostí je samospoušť a stabilizace, takže záběry nejsou roztřesené. Mapují tóny barev a snižují šumy pro optimalizaci snímků. Videa po natočení můžeš zrychlovat či zpomalovat, takže si zážitek 100 % vychutnáš znovu.
malinká kamera
Máte možnost si koupit dražší kameru se spoustou výhod a všemi potřebnými držáky a kryty v základním vybavení anebo investovat do levnější verze a přikoupit si pouze vybavení, které opravdu využijete a potřebujete. Vaše možnosti jsou ve využívání téměř nekonečné. A příště až si na pláži půjdete zaplavat, kamerku si jednoduše připnete k ruce a už se pouze staráte, co pod vodou můžete všechno natočit v plné kvalitě.

Podobné příspěvky